Menu

WAŻNE

  

KANCELARIA PARAFIALNA CZYNNA:

poniedziałek i czwartek 08:45 (po Mszy św. porannej) – 11:00;
wtorek i piątek 18:45 (po Mszy św. wieczornej) – 20:00.

W sprawach nagłych (np. pogrzeb, wezwanie do chorego) jesteśmy do dyspozycji Parafian o każdej porze.

Kontakt telefoniczny:

probostwo, kancelaria - (32) 224 10 13

kapłan dyżurujący - (+48) 500 231 727

e-mail: laziska.gorne@katowicka.pl

 


NIEDZIELA 17 – 09 – 2023 24. NIEDZIELA ZWYKŁA


07:00

Za + Stefana Kapol w 18. rocznicę śmierci oraz wszystkich ++ z rodziny.

08:30

Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Królowej Różańca Świętego w intencji Jadwigi Kałuża z okazji 60. rocznicy urodzin jako wyraz wdzięczności dobremu Bogu za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Bożą opiekę na kolejne lata życia z błogosławieństwem dla dzieci z rodzinami/TD/.

10:00

Za + Urszulę Gołły w 1. rocznicę śmierci.

11:30

Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Królowej Różańca Świętego w intencji Zbigniewa Miler z okazji 50. rocznicy urodzin oraz Zbigniewa i Justyny z okazji 27. rocznicy ślubu jako wyraz wdzięczności dobremu Bogu za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Bożą opiekę na kolejne wspólne lata życia z błogosławieństwem dla córki Wiktorii oraz całej rodziny/TD/.

W CZASIE MSZY ŚWIĘTEJ CHRZEST: Maja Kornecka, Liam Bugajski

13:00

Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Królowej Różańca Świętego w intencji Jadwigi Nowak - Pilorz z okazji 80. rocznicy urodzin jako wyraz wdzięczności dobremu Bogu za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Bożą opiekę na kolejne lata życia z błogosławieństwem dla całej rodziny /TD/.

15:00

Za + ojca Huberta Braszczoka we wspomnienie 100. rocznicy urodzin, mamę Annę oraz wszystkich ++ z rodziny.

16:00

Nieszpory niedzielne.

17:00

Za + męża, ojca i dziadka Kazimierza Kołodziejczyk w kolejną rocznicę śmierci, siostrę Janinę oraz wszystkich ++ z rodziny.


10:00 BRADA:

Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Królowej Różańca Świętego w intencji Nikoli Przechrzta z okazji 18. rocznicy urodzin, jako wyraz wdzięczności dobremu Bogu za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, dary Ducha Świętego, właściwy wybór drogi życiowej, Bożą opiekę na kolejne lata życia z błogosławieństwem dla całej rodziny.

 


PONIEDZIAŁEK 18 – 09 – 2023 Święto św. Stanisława Kostki


08:00

Za + Jadwigę Góralczyk – intencja od Zakładu Pogrzebowego „Semczyszyn”.

18:00

Za ++ rodziców Otylię i Pawła Woźnikowskich w ich kolejne rocznice śmierci oraz wszystkich ++ z rodzin Sładek – Woźnikowski.

18:00

Za + męża, ojca i dziadka Bolesława w 6. rocznicę śmierci, ++ rodziców oraz rodzeństwo z obu stron.


17:00 BRADA:

 

 


WTOREK 19 – 09 – 2023


08:00

W intencji żyjących i zmarłych członków III Zakonu Świętego Franciszka.

18:00

Za + Zofię Bukita w kolejną rocznicę śmierci, ++ rodziców oraz siostrę Grażynę.

18:00

Za + Władysława Bukita we wspomnienie kolejnej rocznicy urodzin, ++ rodziców oraz brata Michała.


17:00 BRADA:

 

 


ŚRODA 20 – 09 – 2023 św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Tow.


08:00

Za + Zofię Zapiór – intencja od rodziny Gawędzki.

17:30

Nabożeństwo ku czci Królowej Różańca Świętego.

18:00

Za + Kamila Kołakowskiego w 1. rocznicę śmierci, dziadków z obu stron oraz wszystkich ++ z rodziny.

18:00

Za + męża, ojca, dziadka i pradziadka Jerzego Kepke w kolejną rocznicę śmierci, brata Henryka, rodziców z obu stron, ++ Bronisławę i Emanuela Niedźwiedź, Jana Gwóźdź, szwagra Edwarda oraz wszystkich ++ z rodziny.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 20:00.


17:00 BRADA:

Za + Bronisławę Tęcza – intencja od mieszkańców ulicy Przysiółki.

 


CZWARTEK 21 – 09 – 2023 Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty


07:30

Adoracja Najświętszego Sakramentu.

08:00

Za + Jerzego Lewickiego – intencja od siostry Krystyny.

18:00

Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Królowej Różańca Świętego w intencji Rozalii Kaźmierczak z okazji 95. rocznicy urodzin jako wyraz wdzięczności dobremu Bogu za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Bożą opiekę na kolejne lata życia z błogosławieństwem dla całej rodziny/TD//modlitwa za + męża Edwarda/.

18:00

Za + męża Czesława Kiecka, ++ rodziców, teściów, 2 siostry, 2 szwagrów, wszystkich ++ z rodziny oraz dusze w czyśćcu.

18:00

Za + Irenę Kamyk w 20. rocznicę śmierci.


17:00 BRADA:

Za + Łucję Szczyrba w rocznicę śmierci oraz + męża Gerarda.

 


PIĄTEK 22 – 09 – 2023


08:00

Za ++ rodziców Gertrudę i Jana Bańczyk oraz Helenę i Jana Koziara.

17:00

Adoracja Najświętszego Sakramentu.

18:00

Za + Norberta Nierząd w kolejną rocznicę śmierci, ++ rodziców z obu stron oraz wszystkich ++ z rodziny.

18:00

Za + męża Jerzego Borowskiego w 10. rocznicę śmierci, ++ rodziców, teściów oraz wszystkich ++ z rodziny.


17:00 BRADA:

Za + Janinę Mierzwa w rocznicę śmierci.

 


SOBOTA 23 – 09 – 2023 św. Pio z Pietrelciny


08:00

Za + brata Brunona, żonę Betty, siostry Różę i Agnieszkę, wszystkich ++ z rodziny oraz męża Zygmunta.

11:00

Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Królowej Różańca Świętego w intencji jubilatów Ireny i Bogdana Toczek z okazji 50. rocznicy ślubu jako wyraz wdzięczności dobremu Bogu za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Bożą opiekę na kolejne wspólne lata życia z błogosławieństwem dla całej rodziny/TD/ - intencja od „Białych Misiów”.

15:00

Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Królowej Różańca Świętego w intencji Teresy Przybytek z okazji 70. rocznicy urodzin jako wyraz wdzięczności dobremu Bogu za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Bożą opiekę na kolejne lata życia z błogosławieństwem dla całej rodziny/TD//modlitwa za + męża Jerzego, rodziców i teściów/.

17:00

Za + mamę Reginę Janko we wspomnienie kolejnej rocznicy urodzin, ojca Leona oraz wszystkich ++ z rodziny.

 


NIEDZIELA 24 - 09 – 2023 25. NIEDZIELA ZWYKŁA


07:00

Za + Tomasza Warzecha w 5. rocznicę śmierci oraz wszystkich ++ z rodzin Warzecha – Kozyra – Wypiór.

08:30

Za + męża Stanisława Cyrulskiego we wspomnienie kolejnej rocznicy urodzin.

10:00

Za + ojca Maksymiliana Winkler, mamę Bronisławę, brata Jerzego oraz wszystkich ++ z rodziny.

11:30

Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej Królowej Różańca Świętego w intencji Joanny i Andrzeja Czechowskich z okazji 25. rocznicy ślubu jako wyraz wdzięczności dobremu Bogu za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Bożą opiekę na kolejne wspólne lata życia z błogosławieństwem dla córek oraz całej rodziny/TD/.

15:00

MSZA ŚWIĘTA Z UDZIELENIEM SAKRAMENTU CHRZTU ŚWIĘTEGO: Paweł Kasprzak, Blanka Zarębska, Filip Wacławek, Lena Kuczyńska, Zofia Kocima.
ROCZKI: Łukasz Michalski, Antoni Janik, Jakub Szymała, Filip Nawrat

16:00

Nieszpory niedzielne.

17:00

Za + Ernesta Morawiec w kolejną rocznicę śmierci oraz jego żonę Irenę.


10:00 BRADA:

Za + siostrę Danutę Wróbel w 30. dzień po śmierci.

Menu