Menu

WAŻNE

  

KANCELARIA PARAFIALNA CZYNNA:

poniedziałek i czwartek 08:45 (po Mszy św. porannej) – 11:00;
wtorek i piątek 18:45 (po Mszy św. wieczornej) – 20:00.

W sprawach nagłych (np. pogrzeb, wezwanie do chorego) jesteśmy do dyspozycji Parafian o każdej porze.

Kontakt telefoniczny:

probostwo, kancelaria - (32) 224 10 13

kapłan dyżurujący - (+48) 500 231 727

e-mail: laziska.gorne@katowicka.pl

 

  • Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na bieżące funkcjonowanie parafii. W przyszłym tygodniu kolekta będzie miała charakter inwestycyjny – w całości przeznaczona na 4. etap remontu naszego kościoła.
  • W tym tygodniu Różaniec prowadzi Róża 55., a od przyszłego tygodnia Róża 56.
  • W wtorek przypada święto św. Benedykta – patrona Europy. Zapraszamy w tym dniu na Eucharystię.
  • W środę o godz. 17:30 nabożeństwo ku czci Patronki Królowej Różańca Świętego.
  • W czwartek 13 lipca o godz. 18:00 zostanie odprawiona Msza św. fatimska o pokój na świecie i nawrócenie grzeszników. Po Mszy św. różaniec zakończony procesją wokół kościoła. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  • W związku z planowany remontem drzwi wejściowych do kancelarii informujemy, że kancelaria parafialna w dniach od 1 do 14 sierpnia będzie nieczynna. W związku z tym prosimy do końca lipca o załatwienie wszelkich potrzebnych spraw. W sprawach pilnych i pogrzebowych zapraszamy o każdej porze. W razie nieobecności kapłana na probostwie dostępny jest numer telefonu komórkowego – to numer do kapłana dyżurnego.
  • Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego jak i innej prasy katolickiej.

W minionym tygodniu odeszła do Pana:
śp. Zofia Zapiór
Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Menu