Menu

WAŻNE

  

KANCELARIA PARAFIALNA CZYNNA:

poniedziałek i czwartek 08:45 (po Mszy św. porannej) – 11:00;
wtorek i piątek 18:45 (po Mszy św. wieczornej) – 20:00.

W sprawach nagłych (np. pogrzeb, wezwanie do chorego) jesteśmy do dyspozycji Parafian o każdej porze.

Kontakt telefoniczny:

probostwo, kancelaria - (32) 224 10 13

kapłan dyżurujący - (+48) 500 231 727

e-mail: laziska.gorne@katowicka.pl

 

  • Dzisiejsza kolekta ma charakter inwestycyjny – w całości przekazany na 4. etap remontu naszego kościoła. Kolekta przyszłej niedzieli zostanie przeznaczona na renowację Kalwarii Piekarskiej.
  • W tym tygodniu Różaniec prowadzi Róża 56., a od przyszłego tygodnia Róża 12.
  • We wtorek swoje urodziny będzie obchodził ks. Dawid Banaś, który posługuje w naszej parafii w okresie wakacyjnym. Msza św. w Jego intencji zostanie odprawiona we wtorek o godz. 08:00 w naszym kościele. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian.
  • W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca. Zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia o godz. 15:00 w kościele.
  • Nasza parafia organizuje wyjazd na pielgrzymkę kobiet do Matki Bożej Piekarskiej w niedzielę 20 sierpnia – zapisy w kancelarii parafialnej, koszt 30 zł.
  • Przypominamy, że w związku z planowany remontem drzwi wejściowych do kancelarii informujemy, że kancelaria parafialna w dniach od 1 do 14 sierpnia będzie nieczynna. W związku z tym prosimy do końca lipca o załatwienie wszelkich potrzebnych spraw. W sytuacji pogrzebu zapraszamy o każdej porze.
  • Po raz kolejny organizujemy pomoc dla dzieci z Cabo Verde z projektu Adopcja Serca. Parafian chcących wesprzeć to dzieło prosimy o składanie darów do kosza przy ołtarzu Serca Pana Jezusa - od 17 lipca do końca miesiąca. Potrzebne są m.in. przybory szkolne, płatki śniadaniowe, kakao słodkie, mleko w proszku, lampki choinkowe na baterie, figurki Dzieciątka Jezus, łańcuchy na choinkę. W związku z tym, że kontener dotrze na miejsce przed Bożym Narodzeniem, prosimy o produkty z długim terminem ważności. Szczegółowe informacje z listą potrzebnych rzeczy dostępne są na ulotkach w kościele.

W minionym tygodniu odeszły do Pana:
śp. Krystyna Leboch, śp. Jadwiga Góralczyk
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Menu