Menu

WAŻNE

  

KANCELARIA PARAFIALNA CZYNNA:

poniedziałek i czwartek 08:45 (po Mszy św. porannej) – 11:00;
wtorek i piątek 18:45 (po Mszy św. wieczornej) – 20:00.

W sprawach nagłych (np. pogrzeb, wezwanie do chorego) jesteśmy do dyspozycji Parafian o każdej porze.

Kontakt telefoniczny:

probostwo, kancelaria - (32) 224 10 13

kapłan dyżurujący - (+48) 500 231 727

e-mail: laziska.gorne@katowicka.pl

 

Schola parafialna - tak się nazywamy ;) Jesteśmy grupą, która ma wielki zaszczyt i przyjemność przygotowywać od strony muzycznej najważniejsze wydarzenia roku liturgicznego. Śpiewacie z nami podczas Pasterki, Tridumm Paschalnego oraz innych ważnych uroczystości kościelnych i parafialnych.

Dla nas schola jest sposobem na modlitwę - chcemy śpiewać na Bożą chwałę, chcemy do Pana Boga prowadzić tych, którzy nas słuchają. Godziny prób są okazją, by rozwijać się muzycznie i tym samym pomnażać talenty, które dostaliśmy. W składzie jak widać - zarówno Panie jak i niezastąpieni Panowie, po naszemu: soprany, alty i chłopy. Do tego niezawodna ekipa instrumentalna, gdzie rozstrzał szeroki: organy kościelne, flet, skrzypce, a poza Liturgią także pianino, kahon, gitara i inne przeszkadzajki.

Naszą prowadzącą jest Julia Kowolik.

Wszystkich chętnych do wstąpienia w nasze szeregi i przeżycia niesamowitej przygody pod tytułem "Schola parafialna" zachęcamy do kontaktu z Julią!

Gwarantujemy dużo muzyki, dużo śmiechu, dobrą herbatę lub kawę (co kto lubi), a przede wszystkim niesamowite doświadczenie Pana Boga i modlitwy śpiewem!

triduum 157

schola foto

Można nas posłuchać na parafialnym kanale YouTube - wpadnijcie i posłuchajcie jak brzmiało Triduum Paschalne 2021.

 

Menu